החגיגה היוונית שלי

טיול טברנות

סוף שבוע של חוויה תרבותית, מוזיקלית וקולינרית עם המומחה לטיולי נושא באתונה (הדרכה בעברית)

בואו נצא יחד למסע רב חושי בעולם התרבותי, הסוער והמפתיע של אתונה

כמו מלאכת מחשבת נבנה הטיול המיוחד הזה עבור כל מי שתרבות יוון, המוזיקה, הריקודים והמטבח היווני מסעירים אותו.
ארבעה ימים של חוויה טוטאלית בסמטאות העיר ושכונותיה, נפגוש את אנשי אתונה מסבירי הפנים, הבתים המארחים, טברנות המרתף, הבשלנים, אנשי האלכוהול ואמני המטבח, נצא אל סצנת המוזיקה הלילית ונגלה עולם של טעמים, ריחות וצלילים שלא תוכלו להשתחרר ממנו גם עם שובכם לארץ.

תרבות
תרבות
נטייל בין יצירות מופת אדריכליות, שכונות ייחודיות ועולמה הסוער של אתונה ותושביה ובדרך נפגוש את התרבות היוונית המסורתית המשלבת בין ישן וחדש, שמחה ועצב, מערב ומזרח - שיתנו לטיול את האופי המיוחד שלו.
מוזיקה
מוזיקה
משכונות העוני וטברנות המרתף של פיראוס וסלוניקי אל הבוזוקיות והאוזריות הקטנות של אתונה, מקבלת המוזיקה היוונית מקום של כבוד בחברה היוונית, מספרת את עולמה של יוון בשירה, בריקוד בנגינה ובשמחה האין סופית אליה נצטרף בשירה וריקודים אל תוך הלילה.
קולינריה
קולינריה
אמר פילוסוף יווני: "האוכל הוא התרופה לשבעים..." נטייל בלבה הפועם של הסצנה הקולינארית באתונה, בין שכונות שוליים, שווקים, בעלי מלאכה ומעל הכל סיפורה של החברה היוונית כפי שהוא משתקף בצלחת עוד לפני שהתנפצה. הטיול שופע ארוחות וטעימות מהמטבח היווני, מפגשים קולינריים ייחודיים ומשקאות מסורתיים בשפע

הרשמה לסוף שבוע באתונה

5.0

ציון
המשתתפים
בטיולים

שביעות רצון הלקוחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו

נעים להכיר

היי!

שמי אמנון ואני טייל, מורה דרך ומחבר ספרי טיולים.
מעל חמש עשרה שנים אני חי בין ישראל ליוון ומתמחה בסצנה התרבותית, המוזיקלית והקולינרית באתונה, העיר שהפכה להיות ביתי השני.
מלבד ההתמחות שלי באתונה ובתרבות היוונית, אני מדריך טיולי נושא ייחודיים בארץ, מגיש פינות רדיו בגלי צה"ל ורדיו צפון וכותב טורים וכתבות במיטב המגזינים בנושא מסעות וטיולים.
אני מזמין אתכם לגלות את הקסם של אתונה דרך העיניים שלי…
כתבות שלי ניתן למצוא בעיתון הארץ, אתר וואלה, ynet ומסע אחר.

"ללכת איתו באש ובמים, אבל עדיף בבשר וביין…"
רפי אהרונוביץ 'גלובס'

שליחת הודעה
מעוניינים להזמין סיור באתונה? שלחו הודעה ואשמח לעזור
דילוג לתוכן